0 216 620 89 45 info@derilkim.com

TriSOL Sınıfı AAA Güneş Simulatörleri

TriSOL Sınıfı AAA Standart Güneş Simülatörleri

Herhangi bir malzeme veya ürün için, uzun ya da kısa süreler için güneş ışığına maruz testlerde , OAI düşük maliyetli,  yüksek collimated ve düzgün ışık sağlar. Yapılandırmaya bağlı olarak, bu Güneş Simülatörleri çıkışı 350W-5,000W de olabilir.
OAI TriSOL Sınıfı AAA Güneş Simülatörleri  Gelişmiş Düzgün Işın Optik ve güneş spektrumlarını geniş bir yelpazede üretmek için hava kütlesi filtreleri seçeneği mevcuttur. Daha fazla esneklik için, OAI kanıtlanmış objektif ve kolimatör ayna teknolojisi ile çeşitli  pozlama alan boyutlarını kullanır.
A Sınıfı AAA Güneş Simülatörü yanı sıra Ar-Ge olarak üretim için önemli bir araçtır; Test laboratuarları, sanayi, ve üniversitelerde vazgeçilmezdir. OAI Standart Güneş Simülatörleri Fotobiyoloji, biyomedikal, güneş pili test kozmetik test ve boya ve kaplamalar analizinde kullanılmıştır. Kanıtlanmış UV ışığı teknolojisi 35 yıldan fazla tecrübesine dayanarak, OAI Güneş Simülatörü Sistemleri tekrarlanabilir, güvenilir, sürekli çıkış ve ölçüm birliği sağlar.

 

Katalog